Sala
Sala inna niż wszystkie mająca duszę rycerskiej sali balowej która może pomieścić do 250 osób. Gdzie siedzimy i bawimy się na jednej sali, do wyboru przy tradycyjnych stołach biesiadnych bądź przy okrągłych mniej biesiadnych ale tworzących nastój dostojności szyku i elegancji. Ale żeby to zobaczyć trzeba samemu przyjechać na miejsce zobaczyć porównać i przeżyć to co nasi goście którzy ten swój jedyny w życiu dzień powierzają nam do zorganizowania. W tym innym, od wszystkich innych, miejscu tworzymy nietypowe i niepowtarzalne imprezy dla nietypowych i niepowtarzalnych ludzi a robimy to już od trzynastu lat. Naszym klientom oprócz naszej sali i menu pomagamy w zorganizowaniu całości imprezy począwszy od podwiązki a skończywszy na wszelkich dodatkowych atrakcjach ślubu i wesela.
Zobacz zdjęcia galerii »
Wiejski stół
Zdecydowanie hit w dziedzinie kulinarnej. Przez cały okres trwania przyjęcia do dyspozycji gości weselnych jest suto zastawiony stół wiejski. Wyroby jakie się na nim znajdują pochodzą z prywatnej, okolicznej produkcji. Wszystko świeże, pachnące, przygotowywane tuż przed imprezą
Zobacz zdjęcia galerii »
Przekąski
Prawdą jest że potrawa tym bardziej smakuje im bardziej kusząco, czy wykwintnie ją podamy. W naszym wykonaniu wszystkie przekąski nie tyle co cieszą żołądek ale i oko. Nieskromnie możemy się przyznać, że o jakość jedzenia możemy być spokojni, a jak to wygląda .... proszę zerknąć na te przykładowe zdjęcia.
Zobacz zdjęcia galerii »
Dekoracje kwiatowe
Jeśli klient wyraża na to zgodę zawsze sami dekorujemy sale. Oczywiście wszystko po wcześniej przeprowadzonym wywiadzie. Dekoracja ma być dodatkiem, jednak na tyle istotnym aby jednocześnie zachwycała oraz byłą spójna z kolorystyką jaka wybrali Państwo Młodzi na strojenie sali oraz pasująca chociaż by do bukietu.
Zobacz zdjęcia galerii »
Płonący sześcian
Pokaz żonglerki płonącym sześcianem Jacka Witkowskiego (uczestnik programu MAM TALENT)  morpheusdream@wp.pl
Zobacz zdjęcia galerii »
Dorożka
Dysponujemy kontaktem do osób zajmującymi się organizacją dojazdu pod Dwór dorożką.
Zobacz zdjęcia galerii »
Górale
Dwa występy góralskie wraz z oczepinami na wesoło po ok 20min
Zobacz zdjęcia galerii »
Rycerze
Pokaz ok 30min walk rycerskich
Zobacz zdjęcia galerii »
Taniec indyjski
Pokaz tańca indyjskiego.
Zobacz zdjęcia galerii »
Lampiony
Dość dużą popularnością cieszą się lampiony z życzeniami. Goście wypuszczając lampion przyczepiają do niego karteczkę z życzeniami i wypuszczają w niebo.
Zobacz zdjęcia galerii »
Andrzejki
Zabawa -  Andrzejki 2010. Odjazd niesamowity, kto był to wie, a kto nie ....zapraszamy w tym roku!

Zobacz zdjęcia galerii »
Dwór "Na końcu świata". Wszelkie prawa zastrzeżone 2010
tel. 0510-148-408, 0500-143-747
e-mail: wesele@wesele.pop.pl